Dokuz Kırkbeş Podcast ile Yazılım Muhabbetleri ve Daha Fazlası

Go to the profile of  Ersin Genel
Ersin Genel
Follow
1 min read
Dokuz Kırkbeş Podcast ile Yazılım Muhabbetleri ve Daha Fazlası

Verizon Connect Dublin ofisinde birlikte çalışma fırsatı bulduğum arkadaşlarım Efe Budak ve Ahmet Serdar Buhan ile Dokuz Kırkbeş Podcast serilerine başladık.

Yazılım ve yazılımcının hayatını temel alan Dokuz Kırkbeş Podcast'de günlük hayatımızdan, yurt dışında yaşadığımız maceralardan, çeşitli olaylardan ve bu olayların ruhumuzda bıraktığı kalıntılardan olabildiğince samimi bir şekilde, sıfır montaj ve içimizden geldiği gibi bahsediyoruz.

Üzerinde konuşmayı planladığımız konular çeşitlilik arz ediyor; bir yazılımcı olarak teknik bir yönetici ile çalışmak, müzik dinlerken kod yazmak, yeni bir dil öğrenmek, yazılımcının İngilizce gereksinimi, farklı kültürlerle çalışmak, Dublin'de yaşamak, mülakat süreçleri, yurt dışına yerleşme süreci, Clean Code, SOLID Principles, TDD ile proje geliştirmek, Pair Programming, bir yazılımcının okuması gereken kitaplar gibi başlıklar şu an listemizde bulunanlar... İleride farklı konuklarla farklı konular üzerinde konuşmak da diğer bir planımız.  

Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi aşağıdaki iletişim kanallarından herhangi biri ile iletmeniz, Dokuz Kırkbeş Podcast'in daha kaliteli içerikler üretmesine yardımcı olacaktır; zira henüz öğrenme, bir bakıma bolca hata yapma dönemindeyiz. Güzel günlerde dinlemeniz dileğiyle.

 

GO TOP